1 Pora HTB-GS-03 A/B Gigabit ethernet Optinio Pluošto Media Converter 1000Mbps Vienos rūšies Vieno Pluošto SC Uosto Išorinis Maitinimo šaltinis

Nauja prekė

Yra sandėlyje

1000 Prekės

€23.24

1 Pora HTB-GS-03 A/B Gigabit ethernet Optinio Pluošto Media Converter

Savybės:

Pateikti vieną SC pluošto jungtis ir vieną UTP jungtis

Visiškai Atitinka IEEE802.3 10Base-T,IEEE802.3u 100Base-TX/IEEE802.3u 100Base-FX,IEEE802.3z 1000Base-FX Standarto.

Automatinio aptikimo half/full duplex perdavimo režimas Tx prievadas

Auto-derybos dėl 10/100/1000Mbps norma ir Auto-MDI/MDIX už Tx prievadas

Pateikti jungiklis konfigūraciją, half/full duplex perdavimo režimas Fx prievadas

Išplėsti pluošto atstumas iki 3km už single-mode fiber

6 LED ekranas Maitinimo, FDX/Col, FX (Link/Act), TX (Link/Act), FX 1000, TX 100

Lengvai peržiūrėti LED indikatoriai suteikia statusas lengvai stebėti tinklo veiklą

Techniniai duomenys:

Standartas

IEEE802.3 10BASE-T Ethernet

IEEE802.3u 100BASE-TX/FX Fast-Ethernet IEEE802.3z/ab 1000BASE-FX/100M TX Ethernet IEEE802.3 vnt.

RJ-45 Port

Auto-MDI/MDIX

Pluošto Uosto

Skaidulų Tipas

Bangos ilgis

Siųsti Galios

SC

1310/1550nm

20dBm(min.) 0dBm(maks.)

Dažnio Poslinkis

±125,000 bps (arba ± 100ppm)

MTU

Daugiau nei 9036 baitų

Matmenys(WxDxH)

94x71x27mm (Išorinio maitinimo)

Įėjimo Įtampa

DC5V1A( Išorės įėjimo galia : AC100V-AC240V/50-60HZ )

OperationTemperature

0°C~70°C

Parduotuvės Temperatūra

NUO -40°C~85°C

Oro drėgnumas

5%~95% nesikondensuojantis

Svoris

0.3 kg/Vnt. (Išorinio Maitinimo)

Komplektą sudaro:

1 Pora Ethernet Converter (HTB-GS-03/B)

2* Maitinimo Adapteris ( ES Adapterius galima. )

Žymos: media converter, optinio pluošto media converter, optinių laikmenų keitiklis, Pigūs media converter, Aukštos Kokybės šviesolaidinį media converter, Kinija optinių laikmenų keitiklis Tiekėjų
Pakuotės Dydis 25cm x 15cm x 7cm (9.84in x 5.91in x 2.76in)
Įrenginio Tipas Pora
Pakuotės Svoris 0.8kg (1.76lb.)
Modelio Numeris HTB-GS-03 A/B
Prekės Pavadinimas AUA

Parašyti atsiliepimą

1 Pora HTB-GS-03 A/B Gigabit ethernet Optinio Pluošto Media Converter 1000Mbps Vienos rūšies Vieno Pluošto SC Uosto Išorinis Maitinimo šaltinis

1 Pora HTB-GS-03 A/B Gigabit ethernet Optinio Pluošto Media Converter 1000Mbps Vienos rūšies Vieno Pluošto SC Uosto Išorinis Maitinimo šaltinis

1 Atsiliepimai
€10.29

1 Aprašymas Fiber optic patch cord ir galiuku galite prisijungti su įvairių tipų jungtys, tokių kaip ST, FC, SC, LC ar MU . Su aukštos kokybės keramikos rėmelis, jis turi gerą atitikties ir mažai Įterpties Nuostoliai. Ir ji yra plačiai naudojami Telekomunikacijų Tinklų, Duomenų Perdavimo, Bandymo Įranga ir LAN kabelinę televiziją ir pan. 2 Funkcija Mažas

2 Atsiliepimai
€14.82

Nemokamas Pristatymas HTB-1100S Optinių Laikmenų Keitiklis 10/100Mbps RJ45 Vieną Režimas, vienalaikio Dvipusio ryšio Pluošto FC Konverteris 25 KM Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę Mūsų Tikslas: Aukšta Kokybė , Geriausia Paslaugos ,Greitas Atsakyti Sveiki atvykę į Kinijos rinką,jūs galite tiesiogiai įsigyti prekių iš Kinijos.Džiaugiuosi

2 Atsiliepimai
€22.14

Aukštos Kokybės Optinio tinklo Jungtis Švaresnis Švarus Kasetės Fiber optic patch cord Švaresnis Pabaigos Veido Valiklį Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę Mūsų Tikslas: Aukšta Kokybė , Geriausia Paslaugos ,Greitas Atsakyti Sveiki atvykę į Kinijos rinką,jūs galite tiesiogiai įsigyti prekių iš Kinijos.Džiaugiuosi jus domina mūsų

1 Atsiliepimai
€18.70

Vėliau AUA-80A ultra plonas šviesos galios matuoklis raudonos šviesos šaltinis. Bandymo tikslumo, baudos kūrinys, lengva nešiotis, visiškai pakeisti optinės galios matuoklis ir raudonas rašiklis 2 produktai. Ši kaina yra įrengta 5 km raudonos šviesos šaltinis. Šviesos galia raudonas šviesos šaltinis, viena mašina funkciją: gali matuoti 850/980/1300/1310/1490/1550/1625nm

Panašūs produktai