Geriau Nei HDBitT HDMI Optinio Pluošto TX/RX 1080P HDMI IR Extender " Per TCP IP Optinis Vaizdo Garso Keitiklis Pagal SC/FC Pluošto Kabelis

Nauja prekė

Yra sandėlyje

1000 Prekės

€106.26

€208.36

Jei jums patinka mūsų produktus, prašome norite pridėti į krepšelį arba įtraukti į Parankinius,Staigmena kuponai laukia jūsų ekstraktas,

daugiau rafinuotas mažų dovanų, nemokamai, siųsti, prašome susisiekti su klientų aptarnavimo tarnyba.

Jei jums sekti mūsų parduotuvėje ir tapti mūsų gerbėjų, jūs galite gauti papildomą 5% nuolaidą.

Geriau Nei HDBitT HDMI Optinio Pluošto TX/RX 1080P HDMI IR Extender " Per TCP IP Optinis Vaizdo Garso Keitiklis Pagal SC/FC Pluošto Kabelis

Į ZZZH-DT200, Fiber optic extender numatyta išplėsti HDMI signalus dideliais atstumais, per vieną SC/FC optiniais kabeliais, palaiko aukšta rezoliucija iki 1920*[email protected] ir vienakryptis IR perdavimo. Plėstuvas gali naudoti įvairioms programoms, kurioms reikia tolimojo perdavimo aukštos rezoliucijos su aukštos kokybės savo gerą stabilumą ir galinga saugumo.

Perduoda HDMI vaizdo ir garso signalus, iki 20km per vieną FC/SC optinio pluošto kabelis; Paramos vaizdo raiška iki 1920*[email protected]; Garso mėginių ėmimo dažnis: 32kHz, 44.1 kHz 48 khz ; Audio Formatas: DTS-HD " / " Dolby tiesa HD/LPCM7.1/DTS/DSD ; Paramos vienakryptis IR perdavimo; Atitiktis HDMI 1.3 ir HDCP 1.2 standartas; Aukštas suderinamumo, gali auto-rungtynės šaltinį ir vaizdavimo įrenginys; įmontuota automatinio reguliavimo sistemą, kad vaizdas sklandi, aiški ir stabili; Built-in ESD apsaugos sistemos; Paprasta įdiegti, plug and play;

Parametras Aprašymas

Vaizdo Standartai HDMI 1.3, HDCP 1.2

Maksimalus Pikselių Laikrodis 165MHz

Maksimalaus Duomenų Perdavimo Sparta 6.75 Gb / S

Rezoliucija Diapazonas Max:[email protected]

Jungtis HDMI Type A Female

Varža 100Ω

Infraraudonųjų spindulių Sąsają, 3.5 mm Ausinių Sėdynės

Skaitmeninio Signalo Tipas

IR Perdavimo Kryptimi UnidirectionaI

IR Dažnio 38kHz

Optinio Pluošto Sąsaja SC/FC Jungtis

Skaidulų Tipas-Vieno Režimas

Bangos ilgis 1310nm, 1510nm

Sąsajos Pralaidumas 6.25 Gb / S

Perdavimo Atstumas Standartas: 20km, Max: 80 km

Kiti elektros energijos Tiekimas elektros Energijos Adapteris: DC 5V/2A

Galios Sklaida Max: 5W

Temperatūra Veiklos:-5℃ ~ +70℃

Drėgmė Veiklos: 5% ~ 90%

Matmenys 113*80*28mm

Garantija 1 Metai Nemokamai Garantija

Žymos: hdmi ir extender, garso keitiklis, hdmi ir, Pigus hdmi ir extender, Aukštos Kokybės garso keitiklis, Kinija hdmi ir Tiekėjų
Įrenginio Tipas Nustatyti
Pakuotės Dydis 27cm x 22cm x 8cm (10.63in x 8.66in x 3.15in)
Pakuotės Svoris 2.0kg (4.41lb.)
Vaizdo Standartas HDMI1.3 ir HDCP1.2
Prašymas Projektorius,Televizorius,iPod,Fotoaparatas,Kompiuteris,DVD Grotuvas,Multimedia,TV BOX,Monitorius,MP3 / MP4 Grotuvas
Bangos ilgis 1310nm, 1510nm
Jungtis A Optinė Sąsaja,HDMI
Modelio Numeris ZZZH-DT200
Pakavimas kartoninė dėžutė
Tipas HDMI Kabeliai
Pakuotė Taip
Paramos vienakryptis IR signalas Taip
ilgis US Power Plug, EU Power Plug, UK Power Plug
Ekranas Ne Ekranuoti
Išorinis Skersmuo 1mm
Prekės Pavadinimas Navceker
Garantija vienerius metus nemokamai garantija
Komplektacija Paketas 1
Versija HDMI 1.4
Vaizdo Rezoliucija iki 1920*[email protected]
Lytis Vyriška-Moteriška
Funkcija Nėra
Jungtis B Optinė Sąsaja,HDMI
Perdavimo Atstumas Iki 20km
Matmenys 113*80*28mm
Darbinė temperatūra -5 ~ +70
spalva FC pluošto plėstuvas, SC pluošto extender
Veiklos humdity 5% ~ 90%
Paramos EDID funkcija Taip

Parašyti atsiliepimą

Geriau Nei HDBitT HDMI Optinio Pluošto TX/RX 1080P HDMI IR Extender

Geriau Nei HDBitT HDMI Optinio Pluošto TX/RX 1080P HDMI IR Extender " Per TCP IP Optinis Vaizdo Garso Keitiklis Pagal SC/FC Pluošto Kabelis

4 Atsiliepimai
€23.24

1 Pora HTB-GS-03 A/B Gigabit ethernet Optinio Pluošto Media Converter Savybės: Pateikti vieną SC pluošto jungtis ir vieną UTP jungtis Visiškai Atitinka IEEE802.3 10Base-T,IEEE802.3u 100Base-TX/IEEE802.3u 100Base-FX,IEEE802.3z 1000Base-FX Standarto. Automatinio aptikimo half/full duplex perdavimo režimas Tx prievadas Auto-derybos dėl

3 Atsiliepimai
€1.15

4pcs Diamond Siuvinėjimo Modelio Ruožtu Cukraus Pavasario pelėsių PASIDARYK pats Kepimo Formos Tortą Duona Bakeware Konditerijos Pelėsių 03100 tipas :tortas įrankiai Pyragas įrankiai tipas :pelėsių Modelio numeris : 03100 Metarial: plastikiniai Spalva: atsitiktinai Aukštos kokybės, ir tai lengva naudoti ir valyti

3 Atsiliepimai
€2.64

Visiškai naujos, niekada nesinaudojo Prekės 100% kaip paveikslėlyje parodyta Spalva: Juoda Tinka Stratocasters 1 Tūrio; 2 Tonas Apmokėjimas turi būti gautas per 7 dienas nuo aukcionai baigėsi. mes atsiųsime kuo greičiau po to, kai jūs turite sumokėti. Mes laivas per 2 darbo dienas . Dauguma mūsų prekės yra vežamos per

2 Atsiliepimai
€4.39

2in130cm Auksas, Sidabras Nešiojamas Sulankstomas Atšvaitas DSLR Fotoaparato Priedai Flash Difuzorius Softbox Fotografijos Atšvaitas, Su Skyle Savybės: Tai yra, 2-in-1 reflektoriaus fotoaparatas yra universalus, lauke ir studijoje, teikti šešėlis-žaibas detalę į jūsų tema, naudojant turimus, ar studijos apšvietimas. Jie yra labiausiai populiarus

Panašūs produktai